NADŠENEC PRO VÝROBNÍ STROJE NÁSTUPNÍ BONUS

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Baví tě pracovat ve výrobě na mašinách? Máš na to školu, ale praxe moc není? Nebo naopak školu nemáš, ale nějaká praxe by se našla? Není problém, vše tě doučíme, a pak si vyděláš mnohem víc.

Náplň práce

  • Budeš obsluhovat automatické linky a stroje
  • Kontrolovat zda je vše OK
  • Tvým úkolem bude i stroj nastavit a dát do něj materiál
  • Práce v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • Tak toho je opravdu moc..
  • Nástupní bonus 30.000 Kč
  • Bonusy
  • Z Brna tě svezeme autobusem
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování, penzijko, výhodné volání a spoustu dalšího
  • Práce je na Kuřimsku

Požadujeme

  • Buď vyučení kde si obsluhoval i mašiny, nebo praxi v seřizování
  • Chceme aby tě ta práce bavila, protože každý by měl dělat, co ho baví
  • Ochotu dělat dvanáctky noční i denní - vychází to na cca 12 směn za měsíc

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Vladimíra Marková

Telefon: +420 778779756

Kód: 36598

Místo práce: Jihomoravský kraj