Nákupčí Český Krumlov

Požadujeme:

SŠ/VŠ v oblasti obchodu, strojírenství nebo v obdobném oboru (preference technického/ekonom.)

Zkušenosti s vyjednáváním dodavatelských smluv, znalost související právní problematiky

Znalost výrobních procesů a standardů průmyslové kvality

Schopnost čtení technických výkresů a specifikace

Znalost MS Office (výhoda znalost systémů SAP a MS Projekt)

Výborná AJ (slovem i písmem)

Ochota cestovat (region Evropa, včetně ad hoc požadavků) – cestování cca 30% max., ŘP skup.B

Nabídka:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

25 dní dovolené

Firemní stravování zdarma

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijní a životní pojištění dle mzdy zaměstnance

Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500 Kč/rok

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za náklady, kvalitu včasnost a kompletnost externích dodávek, které se musí uskutečňovat v souladu s požadovanými standardy a předpisy, a komoditními strategiemi.

Odpovědnost za výběrová řízení na lokální úrovni a ve spolupráci s komoditním manažerem.

Zajišťování zdrojů na globální a regionální úrovni.

Smluvní zajištění sjednaných podmínek a dohled na jejich řádné plnění, odpovědnost za včasnou a kompletní aktualizaci smluv.

Redukce celkových nákladů, sleduje a analyzuje vývoj trhu,

Reportování o vynakládání finančních prostředků a hlavních faktorech ovlivňujících náklady.

Podpora kontinuálního rozvoje dodavatelského řetězce a aktivní ovlivňení celkové výkonnosti dodavatelů, identifikace, výběr a kvalifikaci nových dodavatelů.

Ve spolupráci s Advanced Sourcing zajišťuje náběh nových projektů v požadovaném čase a nákladech.

Podpora výroby ve zvládání výpadků dodávek, ve spolupráci s dodavatelem, komoditním manažerem.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov