Nákupčí Český Krumlov

Požadujeme:

  • VOŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka na výrobní úrovni (úroveň minim. B2)
  • Zkušenost v jednání se zahraničními dodavateli
  • Znalost práce v programu SAP podmínkou!
  • Zkušenosti s komoditou odlitky / výkovky

Pracovní náplň:

  • Reporting vedoucímu nákupu
  • Komunikace s dodavateli
  • Provádění administrativních procesů s dodavateli po celém světě
  • Příprava centrálních smluv a harmonogramů dodávek
  • Zodpovědnost za pravidelnou komunikaci s dodavateli vč. úpravy cen v souladu s kupujícím kategorie
  • Správa úkolů elektronického zadávání veřejných zakázek
  • Správa procesů zadávání zakázek (RFI, RFQ, zadávání dodavatelů) pomocí standardních nástrojů a procesů pro zadávání zakázek (e-procurement, SAP)

Nabídka:

 Smlouva na dobu neurčitou Roční bonus 5 týdnů dovolené Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA Příspěvek na penzijní a životní pojištění Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus) Příspěvek na dojíždění Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok Očkování proti chřipce ŠKODA AUTO zvýhodněné ceny Bonus pro pracovních a životních výročích, narození dítěte Odměny za zlepšovací návrhy Zvýhodněné tarify pro blízké, rodinné akce a výlety

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov