Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, atraktivní mzda, vhodné i pro absolven

Jsme součástí nadnárodního koncernu a světovým výrobcem plastových komponentů a součástek do automobilů světových značek.Přijmeme kolegu nebo kolegyni, do naší nadnárodní společnosti na pozici nákupčí.

Nabízíme:

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Dny dovolené navíc
  • Roční bonus
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní soutěže

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Jednání s dodavateli,  porovnávání cenových nabídek
  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků a PPAP dokumentace
  • Plnění finančních úspor
  • Reporting a provádění ročního hodnocení dodavatelů

požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ -  výhodou)
  • MS Excel – výborná znalost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Praxe na obdobné pozici ve firmě certifikované dle ISO9001 nebo IATF16949 - výhodou

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jakub Fišer
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 450075

Místo práce: Klášterec nad Ohří