NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pokud máte praxi v komunikaci s dodavateli a zákazníky, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s práci v ERP systému, pak hledáme právě vás!

Právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici nákupčí!

Náplň Práce

Objednávání materiálů a surovin podle potřeb výroby

Aktivní jednání s dodavateli a udržování vztahů

Práce s ERP systémem

Sledování a řešení termínů dodávek

Potvrzování objednávek a sledování dodacích lhůt

Udržování optimální hladiny skladových zásob

Komunikace s účtárnou, logistikou i zahraničními kolegy

NABÍZÍME

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kafetérie

POŽADUJEME

SŠ nebo VŠ vzdělání

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Pokročilý uživatel MS Office - zejména excel

Zkušenost na obdobné pozici

Znalost ERP systému

Pečlivost, schopnost efektivní komunikace

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-23-406416-1

Místo práce: Tachov