NÁKUPČÍ ZEMĚDĚLSKÝCH KOMODIT

Společnost Oilseed s.r.o. je jedna z největších obchodních firem zabývající se obchodem s ořechy, suchými plody a semeny v České Republice s vlastní produkcí. Zabýváme se mezinárodním velkoobchodním prodejem potravinářských a zemědělských komodit. Mezi hlavní produkty patří mák, pistácie, piniové ořechy, sušené meruňky atd.

Společnost má svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách (okr. Nymburk) a kanceláře v Praze (místo výkonu práce dle volby kandidáta)

Co vás čeká:

  • Telefonická a osobní komunikace při udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery (zemědělci a farmy)
  • Vyhledávání a kontaktování nových zemědělců a farem (oblast Čechy)
  • Komunikace s agronomy, sběr informací pro následné výstupy tykající se uzavíraní dlouhodobých kontraktů (futures)
  • Zabezpečení nákupního plánu máku, uzavírání běžných i dlouhodobých kontraktů
  • Vyjednávání obchodů a podmínek obchodu, příprava smluv
  • Kontrola kvality dodaného zboží do výr. závodu, řešení reklamací
  • Kontrola příjmových dokumentů čisticích výkazů
  • Komunikace s centrálou v Praze a výrobním závodem (okr. Nymburk)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání zemědělského směru - pěstování rostlin, Agro-podnikání, obecné zemědělství
  • VŠ zemědělského směru velkou výhodou!
  • předchozí praxe 8 let na pozici agronom nebo obecné znalosti o zemědělských produktech a sklizňových pracích, znalosti o výkupu zemědělských produktů, kritéria hodnocení kvality zemědělských produktů a sklizní (zejm. mák)
  • dobré organizační schopnosti a ochota pravidelně cestovat
  • samostatná a komunikativní osobnost
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

  • práce v rozrůstající se společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fixní složka mzdy a provize z nákupu
  • výkon práce dle volby kandidáta – kanceláře v Praze na Andělu nebo výr. závod okr. Nymburk
  • mobilní telefon, notebook, v případě služebních cest firemní vůz
  • MultiSport karta
  • stravenky
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), v případě spokojenosti prodloužení
  • pracovní fond 8 hod. + pauza na oběd
  • dovolená dle ZP
  • nástup DOHODOU

Firma: HR4ever

Kontakt: Ing. Petra Dudková
40502 Děčín 8

Telefon: 604609609

Místo práce: Praha 5