NAVÍJEČ

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Hledáme vhodné uchazeče pro jednoho z nejvýznamnějších výrobců generátorů o výkonu nad 20 MVA /transformátory, spínače, přenosná zařízení pro výrobu elektřiny, budící a kontrolní monitorovací systémy/.

NAVÍJEČ

Naše nabídka:

  • 25 dnů dovolená/rok
  • orientační hrubá nástupní mzda 33000 Kč/měsíc
  • dotované firemní stravování
  • příplatky ke mzdě /přesčasové, víkendové, .. /
  • výborná dopravní dostupnost - MHD

Váš profil:

  • SOU v oboru elektro výhodou
  • zkušenosti s pájením výhodou
  • svářečský průkaz nebo praxe ve svařování výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Vaše náplň práce:

  • zakládání a tvarování cívek, izolování, pájení,
  • 3směnný provoz

Trenkwalder a.s.

Jiří Kroupa

Mobil: +420724500525

Email: j.kroupa@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000008fSasQAE

Místo práce: Plzeň