NÁVRHÁŘ(KA) INTERIÉRU

Našim klientem je společnost NADOP VÝROBA NÁBYTKU, a.s. www.nadop.cz

Návrhář interiérů navrhuje soubory nábytku a zařízení interiérů podle vlastních koncepcí, aplikuje nejnovější poznatky z oblasti nábytkářského designu, ergonomie a moderních technologií výroby.

Náplň práce:

  • Návrh interiérových a exteriérových nábytkových prvků a souborů.
  • Navrhování konstrukčních principů nábytkových prvků a souborů.
  • Navrhování bytových i nebytových interiérů.
  • Vytváření výtvarných a koncepčních studií nábytkových prvků, souborů, interiérů.
  • Definování a sledování vývojových trendů v oblasti nábytkářského designu.
  • Zpracování dokumentace pro výrobu prototypu nábytkových prvků a souborů.

Požadujeme:

  •  praxe v oboru
  •  SŠ, VŠ
  • orientace v PC programech
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

kvalitní zaškolení v oboru, kariérní růst pod vedením zkušeného spolupracovníka, jeden týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook.

Firma: IVE - AGENTURA, s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavol Škultéty
Holandská 878/2, 63900 Brno

Telefon: +420608713084

Místo práce: Ořechov

Poznámka: vhodné pro absolventy