1200 - 1500 €/měsíc

Dělník ve výrobě matrací - Německo Norimberk

open recruitment s.r.o. - Norimberk

Pro německou agenturu Zeitmann hledáme pracovníky do výroby matrací v Norimberku. Hlavní. Náplň práce:  - obsluha stroje na lisování matrací, vyndavání hotových matrací ze strojů - balení matrací - ...

dnes | uložit | více

1280 - 1600 €/měsíc

Operátor/ka výroby Německo u Chemnitzu

LUTO Automotive CZ, s.r.o. - Mittweida

Náplň práce: Montáž forem dle dokumentace Natahování karbonových fólií na palubní desky Práce s teplovzdušnou pistolí a lepení Práce na 3 směny Požadujeme: Manuální zručnost Zkušenost s prací ve ...

včera | uložit | více

1200 - 1400 €/měsíc

Práce ve výrobě - doplňování granulátu do stroje - Německo - Bonn

open recruitment s.r.o. - Bonn

Pro německou agenturu hledáme pracovníka na práci ve skladu, přenos vaků s granulátem a jeho dávkování do stroje. Jedná se o práci na směny. - Plat: cca 1210 € čisté / 160h (v první třídě daně), 9, ...

Stránka 1

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé