OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (M/Ž)

Pro našeho klienta, společnosti, která je globálním dodavatelem laboratorních přístrojů a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu vědeckých a laboratorních zařízení pro kapalinovou chromatografii. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodně-technický zástupce.

Náplň práce:

  • Komunikace s českými i mezinárodními zákazníky a obchodními partnery
  • Vyhledával nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce s marketingovým oddělením a oddělením výzkumu a vývoje
  • Účast na mezinárodních jednáních, výstavách a prezentacích

Požadujeme:

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Znalost angličtiny na vysoké úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti v anglickém/českém jazyce
  • Schopnost učit se nové věci o technických produktech
  • Samostatnost, přesvědčivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podíl ze zisku
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Moderní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Školení
  • Místo výkonu práce v Chrašťanech u Prahy

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Chrátany