OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | TEPELNÁ ČERPADLA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro 3 regiony České Republiky hledáme obchodně-technického/kou zástupce/kyni, který/á se domluví anglicky a bude pečovat o naše zákazníky!

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků
  • technická podpora pro nové a stávající zákazníky
  • tvorba cenových nabídek, uzavírání smluv a evidence obchodních případů
  • vytváření podpůrné marketingové aktivity
  • řešení reklamací
  • monitoring trhu a sledování trendů prodávaného sortimentu
  • úzká spolupráce se servisním oddělením
  • účast na veletrzích a školeních

NABÍZÍME

  • 13. mzdu
  • auto i k soukromým účelům
  • bonusy/prémie
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • Cafeterie
  • možnost jazykových a vzdělávacích kurzů
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • smlouva na dobu neurčitou

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní zkušenosti v segmentu B2B a B2C
  • aktivní znalost AJ
  • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • orientace v problematice dotačních programů
  • znalost oblasti technického zařízení budov
  • orientaci v sortimentu tepelných čerpadel výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-23-407063

Místo práce: Jihomoravský kraj