OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE RJ, AJ

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Baví vás obchod, akvizice, komunikace se zákazníky? Máte technické vzdělání a pokročilou ruštinu a angličtinu? Těšíme se na váš životopis na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO VÝROBU!!!

Náplň práce

  • Zákaznický servis pro celý svět
  • Akvizice a prodej produktů, export
  • Technická pomoc při prodeji k zákazníkovi
  • Komunikace se zákazníky rusky
  • Reporting vedení společnosti v angličtině
  • Možnost veletrhů a zahraničních cest k zákazníkům

Nabízíme

  • Nadnárodní výrobní společnost s možností profesního růstu
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Možnost občasné práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování, penzijní a životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, firemní akce

Lokalitu: Klášterec nad Ohří

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Ruský, anglický a český jazyk na pokročilé úrovni
  • Ukrajinský jazyk výhodou
  • Praxi z obchodu a zákaznického servisu 2-3 roky
  • Technická řešení
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Oracle a CRM výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Kateřina Dytrtová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 778407991

Kód: 55432

Místo práce: Ústecký kraj