Obchodní manažer

BAEST,a.s. Benešov je středně velký výrobní a obchodní strojírenský podnik se širokým výrobním programem - výroba ocelových konstrukcí, tlakových nádob, ocelových nádrží na PHM, sila,....

Jsme evropským centrem výroby nádrží náročných částí strojů a zařízení. Naše práce je pro svoji kvalitu uznávána těmi nejnáročnějšími zákazníky v Evropě, ale i např. Austrálii, Japonsku a USA. Naše zakázky nepodléhají krizím ani ekonomickým výkyvům a jako ryze česká firma podporujeme rozvoj průmyslu v našem regionu.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru se specializací na obchod
  • praxe v oboru strojírenství výhodou
  • znalost AJ/NJ - pokročilá úroveň
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pozitivní přístup a drive
  • vysoké pracovní nasazení

Náplň práce

  • tvorba marketingových plánů
  • zpracování obchodních strategií
  • průzkum trhu
  • spolupráce s obchodními manažery
  • zpravodajská činnost
  • zahraniční propagace
  • vyhledávání nových klientů
  • zodpovědnost za marketingovou strategii

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz 7:00 – 15:30, tudíž Vám zůstane i dost volného času proVaši rodinu :)
  • 20 dní dovolené
  • odborný a kvalifikační růst
  • smluvní mzdu
  • stabilizační odměny
  •  příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy (mimo MHD)
  • možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %
  •  možnost ubytování v podnikové ubytovně
  • mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity
  • zaměstnání v přátelském kolektivu zkušených pracovníků, kteří jsou vždy ochotni pomoci

Benefity

  • možnost výuky jazykové, odborné i IT dovedností pro rozvoj kvalifikace
  • kondiční masáže v pracovní době
  • vitamínové balíčky

Kontakt:

Petra Smolíková

mob.: 722 711 200

psmolikova@baest.cz

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Petra Smolíková
Černoleská 1930, 25601 Benešov u Prahy

Telefon: 722711200
722711200

Místo práce: Benešov

Poznámka: vhodné pro absolventy