OBCHODNÍ MANAŽER

Již druhé desetiletí strojírenská společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. Benešov vyrábí a dodává ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu, ocelové nádrže, sila a zásobníky, komponenty pro obalovny a betonárky, sila a násypky, čerpací stanice na pohonné hmoty, akumulační nádrže, zařízení pro energetiku a ekologii, výrobky z nerezu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - strojírenské výhodou
  • praxe v oboru strojírenské výroby – výhodou
  • znalost anglického / německého jazyka
  • výborné obchodní dovednosti - přirozený talent pro obchod
  • průbojné chování
  • samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost
  • příjemný vzhled a vystupování

Náplň práce:

  • marketingová, nabídková činnost v ČR a zahraničí
  • příprava obchodních smluv
  • zpracování podkladů pro fakturace zakázek
  • spolupráce s ostatními oddělení při technickém vyjasňování zakázek

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Ing. Aneta Vytlačilová
Černoleská 1930
256 01 Benešov

Telefon: 317753209
722711200

Místo práce: Benešov u Prahy

Plat: 26000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé