Obchodní manažer /ka - automatizace / robotika

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)

obchodní duch a prokazatelné zkušenosti v prodeji a komplexních řešení v oblasti automatizace nebo robotiky

výborné prezentační a vyjednávací schopnosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev

komunikativní, samostatný/á, spolehlivý/á, proaktivní a flexibilní

orientaci na zákazníka, konzultativní přístup

týmový hráč

AJ slovem i písmem / další jazyk výhodou

aktivní řidič sk. B, mít ochotu cestovat

uživatelskou znalost práce na PC

Nabídka

zajímavou, odpovědnou a perspektivní práci

zázemí stabilní české společnosti fungující na trhu

mobilní telefon a notebook

získání zkušeností z oblasti komplexních řešení automatizace, dopravníkových systémů a robotiky

vstřícný a přátelský kolektiv

odpovídající platová motivace

flexibilní pracovní doba; částečný homeoffice

služební cesty v ČR i do zahraničí

zaměstnanecké benefity

Pracovní náplň

proaktivní komunikace se stávajícími i potencionálními zákazníky

aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

zpracování zadání, příprava komplexních technických a cenových nabídek, vyjednávání smluvních podmínek

spolupráce s interními odděleními k návrhu optimálního řešení pro zákazníka

podpora technického úseku při vyjednávání a uzavírání smluvních vztahů s klienty

práce s CRM systémem, marketingová podpora – účast na veletrzích, firemních prezentacích

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubicko