OBCHODNÍ MANAŽER - technický obor - 60.000Kč +zajímavé provize + auto

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Společnost zabývající se technickými stavbami, rozšiřuje svůj obchodní tým o schopného, technicky orientovaného obchodního manažera - projektanta.

Nabízíme kvalitní, trvalý produkt, solidní otevřené jednání, plnohodnotnou podporu i motivující provizní systém. Pokud můžete nabídnout svůj obchodní um spolu se zkušenostmi pozice projektanta, můžete být tím pravým!

Naše nabídka:

  • Zázemí moderní společnosti, která dává důraz na kvalitu nejen v odvedené práci, ale také v mezilidských vztazích
  • Zajímavý provizní systém - ke mzdě předáme více informací zájemcům, kteří splňují požadavky klienta
  • Firemní vůz
  • Mobil, notebook
  • Podpora vzdělávání
  • Podpora růstu
  • Přátelské prostředí
Váš profil:
  • Vyšší odborné vzdělání - stavební, strojní či ekonomické
  • Obchodní praxe, ve stavebnictví bude velkou výhodou
  • Technické myšlení, znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s projekční činnosti velkou výhodou
  • Orientace na výsledek spolu se spokojeností klienta
  • Chuť učit se novým věcem
  • Znalost MS office
  • ŘP sk B

Vaše náplň práce:

  • Obchodní kontakty zaměřené na akvizice - ČR/SR
  • Obchodní jednání s klienty a investory
  • Poradenství
  • Příprava podkladů, cenové návrhy pro klienty
  • Cestování cca 2 dny v týdnu - ČR/SR
  • Šíření dobrého jména firmy

Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250

Email: p.trunkatova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000001FNgTQAW

Místo práce: Zlínský kraj