Obchodní specialista (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, penzijní připojištění, za

Do naší výrobní společnosti nového obchodního specialistu, který se chce zapojit do dynamického a inovativního prostředí plného příležitostí!

NABÍZÍME:

  • Zajímavé platové podmínky
  • Zaměstnanecká benefitní karta
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní společnosti
  • Služební notebook a telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Podpora pro spoření do penzijního připojištění
  • Časté firemní akce pro naše zaměstnance
  • Nástup možný IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktivní komunikace s klienty
  • Řešení individuálních požadavků zákazníků
  • Sestavování cenových nabídek
  • Správa smluvní dokumentace
  • Vyhledávání potenciálních obchodních partnerů a udržování klientských vztahů
  • Kontrola platebních vzorců a finanční stability klientů
  • Prezentace našeho podniku na veletrzích a odborných akcích

POŽADUJEME:

  • SŠ nebo VŠ (ideálně technického směru)
  • Znalost anglického jazyka
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce v SAP výhodou

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší společnosti, kde se váš potenciál může naplno rozvinout. Nástup je možný ihned, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Daniel Huk
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449537

Místo práce: Ústí nad Labem