Obchodní zástupce - BRNO

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje energetických nápojů, špička ve střední a východní Evropě, rozšiřuje svůj obchodní tým a hledá zkušeného obchodník s praxí z oblasti rychloobrátkového sortimentu.

Naše nabídka:

  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • možnost seberealizace
  • konkurenceschopný plat a motivační bonusový systém
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
Váš profil:
  • vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zkušenosti v oblasti prodeje nebo obchodu s retailovými produkty
  • chuť učit se nové věci a touhu neustále se rozvíjet
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost, proaktivní přístup
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • řidičky průkaz skupiny B – aktivní řidič
Vaše náplň práce:
  • péče o stávající zákazníky a akviziční činnost
  • budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • naplnění obchodních cílů ve svěřeném regionu
  • prezentace firmy a novinek u zákazníků
  • pravidelný reporting

Trenkwalder a.s.

Andrea Bauernöplová

Kostelní 8 České Budějovice 37004

Mobil: +420734452979

Email: a.bauernoplova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009MwPHQA0

Místo práce: BRNO