Obchodní zástupce pro HORECA trh – až 80.000 Kč, auto, měsíční bonusy

Jsme rodinná firma, která se zabývá kvalitní výrobou potravinových produktů. Hledáme obchodníka, tahouna, který bude jednat s klienty v oblasti HORECA trhu. Hledáte novou příležitost? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Obchodní aktivita v oblasti Prahy (HORECA trh a nezávislý obchod)
  • Péče o stávající spokojenou klientelu
  • Aktivní hledání dalších obchodních příležitostí
  • Vlastní nastavení pracovního rozvrhu (terén/home office)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 - 80.000 Kč včetně bonusů dle výsledků
  • Měsíční prémie
  • HPP/IČO spolupráci
  • Auto k soukromým účelům
  • Příspěvek na auto a náhrady pro spolupráci na IČO
  • Tablet, telefon
  • Home office
  • Flexibilní nastavení vlastního rozvrhu
  • Rodinnou firmu, která se úspěšně rozrůstá
  • Účast na veletrzích
  • Stravenky
  • Vybavenou kuchyňku při zastávce v kanceláři
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář firmy v Dašicích, obchodní činnost v oblasti Prahy

Požadujeme:

  • Tahouna, který za to umí pořádně vzít
  • Komunikativní osobnost s chutí do obchodu
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Jana Švejdová
Olšanská 54/3, 13000 Praha 3

Telefon: +420702978312

Místo práce: Praha