Obchodní zástupce pro region Morava s nadstandardním ohodnocením s vietnamštinou

Skupina firem pk Solvent je úspěšná česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která zastřešuje dvě maloobchodní sítě drogerií a lékáren pod značkami TETA a TOP drogerie, velkoobchod SOLVENT a internetový obchod. Historie společnosti se datuje od roku 1992 a od té doby vystoupala až na pozici největšího distributora a prodejce v oblasti drogistického zboží v České republice s obratem přes 8 mld. Kč a více než třemi tisíci pracovníky.

Obchodní zástupce pro region Morava s nadstandardním ohodnocením s vietnamštinou (m/ž)

Hledáte novou příležitost pro rozvoj své kariéry v oblasti obchodu a prodeje, kde budete mít prostor pro svou samostatnost a odpovědnost? Chcete být součástí dynamického týmu, který ocení vaše schopnosti a podporuje vaši iniciativu?

Pokud ano, pak je naše nabídka určena právě vám.

Náplň práce:

  • Zajišťování kompletního servisu pro vietnamské zákazníky ve svěřeném regionu.
  • Pravidelné návštěvy zákazníků, dodržování stanovených kroků obchodní návštěvy.
  • Vedení obchodního jednání, dodržování stanovených obchodních podmínek.
  • Vyhledávání nových zákazníků.
  • Prodej rychloobrátkového drogistického zboží.
  • Realizace promo aktivit a pravidelných prodejních akcí, vystavování zboží.
  • Plnění prodejních cílů - navyšování obratu a výnosu u jednotlivých zákazníků.
  • Zpracování a odesílání objednávek do logistického centra.
  • Účast na pravidelných poradách a školeních obchodního týmu.
  • Řešení případných reklamací.

Požadujeme:

  • Výbornou znalost českého a vietnamského jazyka.
  • Praxe jako obchodní zástupce v oblasti rychloobrátkového zboží výhodou.
  • Obchodního ducha.
  • Komunikativnost, samostatnost, iniciativu.
  • Min. SŠ vzdělání.
  • ŘP sk.B s praxí, vlastní osobní vůz výhodou, NTB.

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Zavedený region a garantovaný obrat, garantovanou minimální odměnu.
  • Partnerskou spolupráci na ŽL.
  • Možnost pronájmu osobního automobilu.
  • Možnost seberealizace i příležitost dalšího profesního růstu.
  • Stabilitu jedné z nejúspěšnějších ryze českých společností.
  • Systematické zaškolení a vzdělávání.
  • Možnost zapůjčení osobního vozu formou pronájmu.

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Solvent ČR s.r.o.

Kontakt: Mgr. Zuzana HRUŠOVÁ
Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice

Telefon: 770184921

Místo práce: Praha

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl