Obchodní zástupce - tuzemsko

TREVOS, a.s. Jsme stabilní česká firma, působící ve vývoji, výrobě a prodeji průmyslových svítidel od roku 1990. V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu. Zahraniční obchod tvoří 70% našeho obratu a naše svítidla exportujeme do více jak 63 zemí světa.

Náplň práce

- Obchodně technická a poradenská podpora pro stávající zákazníky přidělené oblasti České republiky a udržování dobrých obchodních vztahů

- Komunikace s projektanty, zákazníky a investory

- Účast se na výstavách, prezentacích a dalších firemních akcích

- Spolupráce na prezentaci nových výrobků a školení projektantů

- Příprava a prezentace energetických rozborů a finanční návratnosti dle požadavků

- Znalost navrhování osvětlovacích soustav a výpočtů osvětlenosti výhodou (ne nutností)

- Zpracování a prezentace technického řešení osvětlení ve spolupráci s výpočtáři

- Zpracování cenových nabídek

Požadujeme

- Seniorské obchodní dovednosti

- Středoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením (slaboproud, silnoproud) je výhodou.

- Znalost práce v programech BuildingDesign, Dialux, AutoCAD výhodou (ne nutností)

- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

- Ochota cestovat za zákazníky přidělené oblasti ČR

Nabízíme

- Zaměstnání na HPP

- Motivační mzdové ohodnocení v rozmezí 55 – 85 tis.Kč

- Přátelský mladý kolektiv a pomoc při zapracování

- Zázemí české stabilní výrobní společnosti

- Moderní pracovní prostředí

- Služební vůz i k soukromým účelům

- Mobilní telefon, notebook

- 5 týdnů dovolené

- Firemní stravování

- Káva, čaj na pracovišti je samozřejmostí

- Po 6 měsících příspěvek na důchodové pojištění a další firemní benefity

Firma: TREVOS, a.s.

Kontakt: Jitka VODIČKOVÁ
Nová Ves 34, 511 01 Turnov

Telefon: 481 363 355

Místo práce: Turnov