Obchodní zástupce wellness produktů a design. koupeln. nábytku

Dynamická společnost, která se nově specializuje na výrobu wellness produktů, relaxačních řešení a prodej designového koupelnového nábytku. Nabízíme širokou škálu produktů od luxusního nábytku až po prvotřídní whirlpool vany, sauny a hamamy. Produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a spojují moderní design s kvalitou a pohodlím.

Požadujeme:

Hledáme vášnivé a ambiciózní obchodní zástupce /zástupkyně, kteří budou mít na starosti prodej whirlpoolů, saun, hamamů a designových nábytků na českém a slovenském trhu. Jste-li motivovaní, máte zkušenosti s prodejem a zájem o designový nábytek a wellness produkty, pošlete mi životopis a rádi vás přivítáme do týmu.

Požadavky:

  • Zkušenosti s prodejem, ideálně v oblasti wellness produktů, koupelnových studií nebo designového nábytku.
  • Vysoká úroveň zkušeností v prodeji a prezentaci.
  • Znalost českého a slovenského trhu.
  • Vynikající komunikace a schopnost budovat vztahy s klienty.
  • Samostatnost a aktivní přístup k řešení úkolů.
  • Schopnost pracovat cíleně a dosahovat stanovených prodejních cílů.
  • Aktivní znalost anglického nebo italského jazyka

Pracovní náplň:

  • Proaktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a rozvíjet stávající zákaznické vztahy.
  • Prezentovat naše produkty potenciálním zákazníkům a poskytovat jim odborné poradenství.
  • Připravovat a vyjednávat obchodní podmínky.
  • Sledovat aktuální trendy a novinky v oboru.
  • Spolupracovat s týmem prodeje a marketingu.

Nabídka:

Atraktivní a motivační provizní systém, který odměňuje vaše úsilí a výsledky.

Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou praxí na trhu.

Možnost profesního růstu a rozvoje.

Podpora v podobě školení a odborného poradenství

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: ČR+SR