Obchodník Allianz pojišťovny

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho klienta, společnost Allianz pojišťovna, a.s., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici Obchodník, později i Vedoucí týmu obchodníků pro region Plzeňský kraj.

Pojišťovna Allianz je třetí největší pojišťovnou v České republice a stále si zachovává ráz „rodinné pojišťovny“, kde je klíčovou prioritou péče o zaměstnance.

Pojišťovna Allianz má velké plány do budoucna a z toho důvodu hledá do svých obchodních týmů nové kolegy.

Nevadí, že nemáte praxi v pojišťovnictví, důležité jsou Vaše komunikační schopnosti a chuť se vzdělávat. Vše ostatní se naučíte!

Naše nabídka:

  • měsíční fixní ohodnocení (v 1. roce 215 000 Kč) + velmi zajímavé provize
  • 13. plat
  • výraznou podporu při zaškolení v prvních měsících spolupráce od zkušeného manažera pobočky včetně online školení každý týden
  • zázemí plzeňské pobočky, kde najdete skvělý kolektiv lidí, kteří Vám se vším pomohou
  • flexibilní pracovní dobu (jste pánem svého času)
  • slevy na firemní produkty
  • možnost výběru oblasti působení v Plzeňském kraji (Plzeňsko, Klatovsko, Domažlicko,…)
  • celofiremní setkání v ČR i zahraničí
  • možnost kariérního růstu – i Vy se můžete stát manažerem
  • spolupráce na ŽL

Nástup: možno ihned

Místo práce: záleží na Vás!

Váš profil:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • obchodního ducha s chutí na sobě neustále pracovat
  • férovost, spolehlivost

Vaše náplň práce:

  • komplexní poradenství pro soukromé osoby i podnikatele
  • aktivní obchodní činnost – osobní či online schůzky
  • zpracování obchodních nabídek ušitých na míru každého klienta dle jeho potřeb a přání

Trenkwalder a.s.

Gabriela Fialová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420724902405

Email: g.fialova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009OI01QAG

Místo práce: Plzeňský kraj