OBCHODNÍK - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 2000 EUR)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s prodejem a ideálně v oblasti dveří či s podobným produktem? Baví Vás komunikace se zákazníky a chcete mít možnost ovlivnit si Váš výdělek? Pak je tato pozice pro českou firmu, která má pobočku v Bratislavě, zabývající se výrobou dveřních systémů přesně pro Vás!

Náplň práce

  • odpovědnost za svěřený region - Bratislava a okolí
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o svěřené zákazníky (architekti, investoři, drobní zákazníci)
  • odpovědnost za plnění obchodního plánu
  • administrativa + reporting obchodnímu řediteli

Nabízíme

  • zajímavou práci ve výborné firmě
  • obchodní provize
  • auto i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce - Bratislava a okolí

Požadujeme

  • vzdělání ideálně technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice - akvizice, plnění plánu, komunikace se zákazníky
  • znalost práce v Excelu - tabulky, grafy
  • zodpovědnost, samostatnost, tah na branku, technické myšlení
  • ŘP sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Renáta Galečková

Telefon: +420 773773887

Kód: 53320

Místo práce: Slovensko, Slovensko