Obchodník - precizní zemědělství

Jste proaktivní obchodníci se zájmem o rostlinnou výrobu a precizní zemědělství? Je Vám zemědělství blízké a rádi byste se uplatnili právě zde? Hledáte firmu, která Vám nabídne možnost podílet se na prodeji komplexních služeb a produktů v té nejvyšší kvalitě?

Tak se nám ozvěte a přidejte se k nám!

Detailní popis pozice

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
  • komunikace se stávajícími klienty a cestování v rámci svěřené oblasti
  • vyjednávání smluvních podmínek spolupráce
  • budování dlouhodobých vztahů s partnery

Požadujeme

  • zájem o oblast zemědělství, znalost procesů v zemědělském podniku
  • znalosti v oblasti rostlinné výroby a precizního zemědělství
  • obchodní zkušenost na obdobné pozici
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • proaktivní a prozákaznický přístup, příjemné a profesionální vystupování
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavé pracovní uplatnění v české firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení (fix + variabilní složka)
  • služební auto i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • stravenkový paušál

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Třebíč