Jste obchodník tělem i duší? Toto je nabídka pro Vás!

Kdo jsme?
Business Success, spol. s r.o. je vzdělávací společnost, zabýváme se semináři a konzultacemi a předáváme svým klientům nástroje pro efektivní fungování firmy. S klienty pracujeme komplexně a pomáháme jim v tom, aby byli ještě úspěšnější. V České republice působíme od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti s fungováním firem na českém trhu.
Zakládáme si především na praxi, proto všichni naši konzultanti i trenéři jsou aktivními obchodníky. Díky tomu mohou našim klientům předat skutečně funkční nástroje, které nesou v praxi výsledky.


Máte obchod už v malíčku a na obchodním jednání Vás už téměř nic nepřekvapí?

Jinak řečeno – víte, že umíte prodávat?

V tom případě hledáme Vás!

Jsme tréninková a školicí firma, která se specializuje na trénování obchodníků, na zlepšovaní výkonnosti obchodních týmů a zvyšovaní prodeje ve firmách. Celkově se zaměřujeme na to, aby firmy našich klientů byly dobře zorganizované a prosperovaly (zabýváme se také managementem a marketingem). Naši klienti od nás očekávají špičkový trénink nejen svých obchodníků od vynikajících školitelů.

Do našich řad hledáme obchodníka, který toho v obchodě už mnoho dokázal, dosáhl prokazatelných výsledků a má plné právo učit druhé obchodovat!

Ukažte i u nás, že jste obchodník s velkým O, který umí prodávat a dveře ke kariéře školitele seminářů pro obchodníky budete mít u nás dokořán otevřené.

Vše, co budete potřebovat k práci v našem byznysu, Vás naučíme.

Pokud cítíte, že je to pro Vás, přidejte se k nám a pomozte nám v naší práci. Nechceme nic menšího než to, aby firmy našich klientů prosperovaly, lidé v nich měli vynikající pracovní podmínky a život je těšil alespoň tak jako nás. Chcete pozitivně ovlivnit pracovní prostředí v ČR?

Těšíme se na Vás.

logo

Firma: Business Success, spol. s r.o.

Kontakt: Melanie Bulová
Türkova 2332/1
14900 Praha 4

Telefon: 731641184

Kód: obchod Praha

Místo práce: Praha 4

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žlReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.