Objektová/vý vedoucí na HPP - nabízíme zaměstnanecké benefity, MB

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Jste přirozená autorita, dokážete reagovat na změny? Pokud ano, připojte se k největší, úklidové společnosti v ČR, která Vám nabízí stabilní pozici:

OBJEKTOVÁ/VÝ VEDOUCÍ

Místo práce: Mladá Boleslav

Co Vás čeká: *koordinace úklidových pracovnic, *rozvrh směn, *komunikace se zákazníkem, operativní řešení problémů, a další...

Úvazek: plný, na HPP.

Nástup: ihned/dohodou

Požadujeme*vítáme zkušenosti na obdobné pozici,*organizace práce,*samostatnost,*SŠ vzdělání*časovou flexibilitu*práce s PC,*ŘP sk. B - aktivní řidič/ka

Nabízíme:

*Nástupní plat: 34 000 Kč/měs.*firemní vozidlo*jistotu a podporu celého   týmu*příplatky,*stravenky,*firemní telefon,*notebook,*multisport card,*zvýhodněný mobilní   tarif, včetně rodinných příslušníků,*prostor pro seberealizaci, a další...

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní CV.

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce.

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Martin Urban

Telefon: 608 566 112

Poznámka: vhodné pro osoby ztp