OBLASTNÍ MANAŽER/KA pro okres STRAKONICE - obor kosmetika

Naše společnost disponuje téměř 20 lety zkušeností s prodejem kosmetických produktů ve střední a východní Evropě. Právě uvádíme na český trh novou kosmetickou značku NIOBLU s vývojovým a výrobním zázemím ve Švýcarsku, pro niž vytváříme moderní obchodní tým.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vytvoření oblastního zastoupení a vedení kosmetického studia
  • Akvizice kosmetických salonů
  • Akvizice partnerů pro spolupráci v online prostředí
  • Aktivní práce s koncovými klienty
  • Vedení, coaching, podpora a motivace obchodního týmu
  • Úzká spolupráce a komunikace s regionálním manažerem a vedením společnosti

POŽADUJEME:

  • Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Velmi dobré prezentační schopnosti, příjemný vzhled
  • Možnost začít nejlépe ihned

NABÍZÍME:

  • Perspektivní práci pro novou značku na trhu
  • Výhradní působnost v okrese
  • Fixní příjem + nejvyšší provizní ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Marketingovou a materiální podporu
  • Kompletní obchodní, profesní a produktové proškolení
  • Praktickou pomoc ve všech oblastech činnosti
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete profesní životopis na e-mailovou adresu prace@nioblu.cz nebo prostřednictvím tlačítka "REAGOVAT NA TUTO POZICI".

Firma: ETERNITIS s.r.o.

Kontakt: Alena Hajná

Místo práce: Strakonice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl