Obráběč CNC / Obsluha CNC Český Krumlov

Požadujeme:

Min. vyučen (technické /strojírenské zaměření)

Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou

Schopnost čtení výkresů

Ochota pracovat ve směnném režimu

Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost

Nabídka:

13. mzda

5 týdnů dovolené

Zvýhodněné ohodnocení práce v nepřetržitém provozu pro obráběče

Odměny a příplatky za přesčasovou práci nad rámec ZP

Příspěvek na dojíždění

Závodní stravování

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500,- Kč/rok

Pracovní náplň:

Samostatné a kvalitní provádění výrobních činností v obrábění

Odborná obsluha CNC strojů

Kontrola výrobků s cílem dosažení 100% kvality

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov