Obráběč kovů (soustružník, nástrojař, frézař, brusič…) Holice

Požadujeme:

ÚSO / SOU vzdělání technického směru

obráběč kovů výhodou

pečlivost, flexibilita a ochota se učit novým věcem

Nabídka:

Vytváříme ty nejlepší pracovní podmínky pro naše zaměstnance, kteří s námi drží v dobách dobrých i zlých. Nehledáme proto jen ZAMĚSTNANCE, hledáme skutečné KOLEGY do týmu.

Rovněž nabízíme:

Perspektivní a stabilní zaměstnání - mnoho zaměstnanců u nás pracuje více jak 20 let

Řemeslná, tvůrčí a různorodá dokončovací práce

Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti zajímavé strojírenské výroby

Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace

Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání

Pololetní odměny

Mimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkendu

Dovolená 25 dní

Příspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročně

Dotované závodní stravování

Finanční odměny při pracovních a životních výročích

Letní a zimní slavnost s hudbou, bohatým rautem a dobrou náladou

Firemní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj profesní životopis a domluvíme se na dalším jednání a prohlídce možného pracoviště.

Vaše úkoly:

podílení se na výrobě dílů pro jedinečné strojírenské produkty

soustružení dílů na konvenčních strojích

výroba dílů dle technické dokumentace

měření a kontrola vyrobených předmětů

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Holice