Obráběč (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, dovolená navíc, bonusy

Náš závod se specializuje na výrobu žáruvzdorných výrobků, které jsou určeny pro použití za vysokých teplot. Momentálně zaměstnáváme kolem 120 pracovníků. Mezi naše hlavní odběratele patří sklárny, tavírny, slévárny a hutě, ale také závody vyrábějící dentální komponenty.

Co nabízíme:

  • Práce ve stabilní zahraniční výrobní společnosti.
  • Možnost mzdy odpovídající praxi a zkušenostem.
  • První přidání mzdy po 0,5 roce, následná pravidelná zvyšování každý rok na základě hodnocení.
  • Roční valorizace mezd je zaručena.
  • Nabízíme také 5 týdnů dovolené.
  • Stravování s dotací.
  • Příspěvek na penzijní připojištěn.
  • Příspěvek na dovolenou a dětské rekreace.
  • Firemní akce a další výhody.

Co požadujeme:

  • Vyučení v oboru truhlář/ obráběč kovů (popř. prokazatelná praxe).
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost a pečlivost.
  • Znalost práce na obráběcích a dřevoobráběcích strojích.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Ochota pracovat na směny (práce ve třísměnném provozu).
  • Práce s OOPP (respirátor).

Náplň práce:

  • Finální opracování výrobku ze speciálních vláken.
  • Soustružení, frézování, řezání, vrtání dle výrobních výkresů  v požadované kvalitě, rozměrech a

    tolerancích.

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Petra Charamzová
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 450633

Místo práce: Teplice

Poznámka: vhodné pro absolventy