Obsluha CNC na dvě směny - mzda 44.200,-Kč měsíčně + ubytování!

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte-li zkušenosti s CNC stroji a jste připraveni znovu nastoupit do technického světa, máme pro vás super práci pouze na dvousměnný provoz s ubytováním!

Nabízíme:

  • Měsíční hrubá mzda 44.200,- Kč včetně příplatků
  • Hrubá hodinová sazba 245,- Kč/hod.
  • Denní diety 333,- Kč
  • Příplatek za odpolední směnu
  • 25 dní dovolené
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce na dvě směny

Pracovní náplň:

  • Obsluha a programování obráběcího stroje WH10 CNC Heidenhain

Požadujeme:

  • Znalost řídícího systému Heidenhain
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Praxi na obdobném stroji výhodou

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: MDSV

Místo práce: Svitavy