Obsluha CNC - měsíční čistá mzda 37.700,- Kč/měs. + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Přidejte se k výrobě autodílů pro všechny světadíly! Máte již zkušenosti s obsluhou cnc? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Obsluha chodu automatu
  • Doplňování olejů a chladících emulzí
  • Výroba dílců a kontrola kvality při výrobě autopříslušenství motorových vozidel
  • Práce s posuvným měřidlem a mikrometrem

Požadujeme:

  • Praxe v oboru (broušení čípků a nástrojů, měření posuvným měřidlem a mikrometrem, práce na frézce, soustruhu...)
  • Znalost technických výkresů
  • Výhodou znalost programování v Heidenhainu
  • Ochotu pracovat ve 12ti hodinových směnách

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda 37.700,- Kč, včetně diet a prémií
  • Hrubá hodinová sazba 170 Kč/hod.
  • Prémie až 41 Kč/hod.
  • Příplatek za noční 18 Kč/hod.
  • Příplatek za přesčas 25 % průměru
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost přesčasů
  • Odměna za doporučení zaměstnance 5 000 Kč!
  • Možnost přesunu do kmenového stavu
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 172

Místo práce: Hradec nad Moravicí