Obsluha CNC- modelář (M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, bohaté benefity, 8400kč

Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme:

  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování

Náplň práce:

  • Obrábění polotovarů a modelů na CNC frézovacím stroji (tříosém/pětiosém).

Požadujeme:

  • Základy CNC obrábění
  • SŠ/SOÚ technického směru
  • Znalost práce na PC

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Katka konzultant
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 448694

Místo práce: Žďár nad Sázavou