OBSLUHA CNC | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš zkušenosti se systémem Heidenhein, FANUC nebo Simenes? Chceš pracovat jenom na ranní a odpolední směnu?

Potom rozhodně čti dál!

Hledáme OBSLUHU CNC na Táborsku se mzdou 30 000 Kč.

Náplň práce

  • obsluha a seřizování CNC frézovacích center/CNC soustruhu FANUC nebo Siemens systému

NABÍZÍME

  • bonus ke mzdě až 20%
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

POŽADUJEME

  • technické vzdělání
  • znalost systému Heidenhein, FANUC nebo Siemens
  • zkušenost na obdobné pozici
  • ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-18-396391-13

Místo práce: Tábor

Poznámka: vhodné pro absolventy