Obsluha do lázeňské cukrárny

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen dospělým, ale i dětem. S téměř 600 zaměstnanci se řadíme k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji.

Požadujeme:

  • vzdělání ÚSO v gastro oboru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • smysl pro organizaci a samostatnost
  • komunikativnost, profesionální přístup, příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
  • provoz cukrárny 10:00 - 18:00

Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • obsluha hostů
  • plnění povinností vyplývajících z HACCP

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 5 000 - 10 000 Kč
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní dobu v průměru 37,5 hod./týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)
  • Zaměstnanecké stravování
  • pracovní oděv
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
  • účast na gastro seminářích pod vedením odborníků
  • aktivní podporu dalšího vzdělávání
  • firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace,cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění, účet u KB zdarma, slevy u obchodních partnerů atd.)

Firma: Lázně Luhačovice,a.s.

Kontakt: Bc. Michaela Kadlecová
Lázeňské náměstí 436, 76326 Luhačovice

Telefon: +420577682213
+421731402385

Místo práce: Luhačovice

Poznámka: vhodné pro absolventy