Obsluha speciálního vozu pro čištění dešťové kanalizace

Společnost poskytující služby v oblasti správy a údržby silnic, světelné signalizace, veřejného osvětlení, mostů či kolektorů.

Náplň práce:

  • Obsluha speciálního vozu pro čištění dešťové kanalizace a uličních vpustí
  • Odborné čištění kanalizace pomocí speciální techniky
  • Čištění dešťové kanalizace tlakovým vozem a motorovými péry
  • Frézování kanalizace a odstraňování pevných nánosů z potrubí
  • Nakládání s odpady – odvoz odpadů na určené místo
  • Vedení evidence a příslušné dokumentace ke všem zajišťovaným činnostem, Ostrava a okolí

Požadavky:

  • Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz sk. B, C, E
  • Bezúhonný, spolehlivý

Praxe: praxe výhodou

Nástup: dle domluvy, doba určitá 1 rok - s možností prodloužení

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 45.000 Kč
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

Firma: Ostravské komunikace, a.s.

Kontakt: Lucie PASTRŇÁKOVÁ
Novoveská 1266/25, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Telefon: 595621432

Místo práce: Ostrava Mariánské Hory