Obsluha svařovacího robota - Pardubice

Požadujeme

  • Svářecí průkaz CO2
  • Praxe výhodou, není podmínkou
  • Výhodou znalost výkresové dokumentace
  • Přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabídka

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Obsluha svařovacích robotů
  • Bodování
  • Svařovací dokončovací práce pro výrobu profilů a polotovarů pro policové systémy
  • Práce na tři směny

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: SMART Automotive s.r.o.

Kontakt: Náborové Centrum

Telefon: +420 800 260 062

Kód: 446512

Místo práce: Pardubice I