Obsluha zařízení v Ostravě - měsíční hrubá mzda až 32.000,- Kč - nástup pod kmen

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte praxi v potravinářské výrobě a hledáte stabilní práci přímo pod kmen? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

  • - Měsíční nástupní hrubá mzda až 32.000,- Kč včetně prémií a příplatků
  • - Práci na hlavní pracovní poměr přímo pod kmen
  • - Docházkový bonus
  • - Prémie
  • - 13. plat
  • - 25 dní dovolené
  • - Autobusové svozy z měst: Nový Jičín, Bartošovice, Hukovice, Studénka, Martinov
  • - Sleva na výrobní produkty
  • - Odměna za pracovní a životní jubilea
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Každoroční mzdový růst
  • - Závodní stravování
  • - Příspěvek na penzijní pojištění

Pracovní náplň:

  • - Práce s výrobky v potravinářském průmyslu
  • - Příprava směsi podle technologických norem
  • - Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů
  • - Obsluha technologického zařízení
  • - Čistění zařízení

Požadujeme:

  • - SOU vzdělání
  • - Zkušenost s potravinářskou výrobou
  • - Ochota pracovat v třísměnném provoze + 2 víkendy v měsíci dvanáctihodinové směny

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: MLOS

Místo práce: Ostrava