ODBORNÍK NA ROZPOČTOVÁNÍ STAVEB - cca 60.000Kč

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Z důvodu rozšiřování našich řad nabízíme volné pracovní místo pro nového kolegu či kolegyni, který/á se specializuje na rozpočtování stavebních projektů.

Naše nabídka:

  • Zázemí ve společnosti, která je silným hráčem na trhu
  • Finanční ohodnocení min. od 50.000 Kč nahoru - dle zkušeností, po zkušební době další významné navýšení
  • Součástí nabídky jsou také zajímavé výkonnostní odměny - detaily sdělíme zájemcům s odpovídající praxí
  • Nabízíme také možnost dalšího vzdělávání spolu s možným profesním růstem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní místo v dosahu MHD
Váš profil:
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví (pozemní stavitelství)
  • Praxe v rozpočtování staveb
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Zodpovědný přístup spolu s pečlivost a analytickým myšlením
Vaše náplň práce:
  • Vašim úkolem bude vytváření detailních rozpočtů a kalkulací pro stavební zakázky
  • Budete spolupracovat s dodavateli a vyhodnocovat jejich nabídky
  • Budete plánovat průběh prací, navrhovat technická řešení a hledat možnosti optimalizace
  • K usnadnění práce Vám bude sloužit specializovaný program pro rozpočty

Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250

Email: p.trunkatova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI0000014B1DQAU

Místo práce: Zlín