Odborný prodejce v oboru voda, topení, plyn - Praha

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Máte obchodního ducha, výborné komunikační dovednosti? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici Odborného prodejce.

Na pobočku v Praze hledáme kolegu/kolegyni na pozici Odborného prodejce v oboru voda, topení, plyn.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

• Prodej a technické poradenství

• Příjem objednávek, zpracování nabídek, fakturace

• Příjem zboží

• Komunikace s obchodními zástupci

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe nebo vzdělání v oboru TZB výhodou
  • Praxe v maloobchodu s technickým zbožím výhodou
  • Samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Dobrou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu
  • Možnost profesního růstu
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • Zaměstnanecké benefity (2 dny zdravotního volna, 5. týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění,... )

Termín nástupu: možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Firma: MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontakt: Ing. Jana Bělochová
Chrudimská 2811, 530 02 Pardubice

Telefon: 777 466 551

Místo práce: Praha