Odborný technik elektro - zástupce vedoucího údržby

Náplň práce:

  • servis a údržba halové vzduchotechniky
  • preventivní údržba technologických zařízení
  • diagnostika  a odstraňování poruch na zařízení
  • kontrolní činnost
  • obsluha veškerých zařízení provozovaných firmy TG Service a.s. , včetně drobných oprav řídících systémů
  • orientace v projektové dokumentaci
  • samostatná práce na elektrickém zařízení
  • veškeré opravy VZT zařízení včetně havárií
  • evidence elektrického přenosného nářadí z pohledu revizí
  • vyřízení veškerých revizních zkoušek el. přenosného nářadí
  • prezentace společnosti včetně získávání nových zakázek či zákazníků
  • logistika – zajištění chodu, sledování technických kontrol  na vysokozdvižných vozících
  • řízení zakázky a příprava k fakturaci servis dopravníkové techniky
  • zpracování podkladů pro vyřazování evid. majetku /el. přenos. nářadí/
  • sledování + zajištění kalibrací na měřících přístrojích včetně evidence /na svém pracovišti/

Požadavky:

  • elektrotechnické vzdělání
  • doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyučení v oboru elektro podmínkou
  • základní znalost práce s PC, ŘP
  • zkušenost s vedením týmu
  • komunikativnost, pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
  • kompletní zaškolení
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce s nejmodernější špičkovou technikou
  • práce na dobu neurčitou po roce
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
  • Mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky

Firma: TG Service a.s.

Kontakt: Šárka Bartoníková
28802 Nymburk

Telefon: 731447800

Místo práce: Mladá Boleslav