ODPOVĚDNÝ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ PRO ZALOŽENÍ PRACOVNÍ AGENTURY

HLEDÁME ODPOVĚDNÉHO ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNI PRO ZALOŽENÍ PRACOVNÍ AGENTURY

Co vás čeká

  • Založení a vedení personální agentury dle platných zákonů a nařízení
  • Oslovování potenciálních klientů a vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců a personálního řízení
  • Prezentace služeb agentury a nabízení vhodných řešení pro zákazníky
  • Získávání a vyhodnocování požadavků zákazníků
  • Zajištění požadovaného personálu pro zákazníky
  • Aktivní sledování trhu a konkurence v této oblasti
  • Budování a udržování vztahů se zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně a zároveň být dobrým týmovým hráčem
  • Zájem o oblast lidských zdrojů a personální poradenství
  • Organizační dovednosti a schopnost plánovat svůj čas efektivně

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenost z HR ve výrobních podnicích
  • Znalost pracovního práva

Co vyžadujeme

  • Odbornou způsobilost
  • ukončené vysokoškolské vzdělání s nejméně dvouletou odbornou praxí v oblasti zprostředkování zaměstnání nebo
  • ukončené úplné střední vzdělání s maturitou a pět let odborné praxe v oblasti zprostředkování zaměstnání
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Co vám můžeme nabídnout

  • Příležitost vybudovat veškeré systémy v personální agentuře
  • Motivující finanční ohodnocení za dosažené výsledky
  • Flexibilní pracovní režim
  • Podpora v realizaci vlastních nápadů
  • Moderní prostory a zaměstnanecké benefity

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Olga NOVOTNÁ
Jaktáře 1660, 686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Telefon: 702186427

Místo práce: Uherské Hradiště