Office Manager - 20 hodin týdně (NA IČO) - Zlatníky - Hodkovice

Spolupráce na 20 hodin týdně (preferujeme spolupráci na IČO)

Pracovní doba 9:00 - 13:00

Místo výkonu práce: Zlatníky - Hodkovice (není možnost Homeoffice!)

Budete potřebovat komunikativní angličtinu minimálně na úrovni B2 (polovina nájemců mluví anglicky)

Hledáme office managera pro administrativní budovu vědecko-technického centra, pronajímáme kanceláře, máme inovační centrum a laboratoře. Hledáme někoho na správu budovy, komunikaci s nájemci a dodavateli.

Na této pozici Vás čeká:

  • Komunikace s klienty a péče o provoz centra, zajištění služeb, oprav, vstupů atd.
  • Komunikace s dodavateli, nájemci, řešení smluv, zpracování podkladů pro externí účetní pro vystavení faktur
  • Přebírání zásilek od kurýrů
  • Budete pravá ruka majitele a plnit ad-hoc úkoly

Vaše odměna?

  • cca 20.000 až 30.000 Kč na IČO
  • práce v mladém kolektivu
  • pestrá náplň práce

Co od Vás očekáváme?

spolupráci na IČO (preferujeme)

ochotu denně dojíždět do místa výkonu práce v čase 9-13:00

komunikativní znalost ČJ i AJ

zkušenosti z obdobné pozice (výhodou)

Pokud splňujete VŠECHNY uvedené požadavky, pošlete prosím CV přes odpovědní formulář.

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Výborná
  • Angličtina - Středně pokročilá

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: ProfesKontakt, s.r.o.

Kontakt: Bc. Romana Koudelková

Telefon: 736 482 328

Kód: 2000209046

Místo práce: Zlatníky-Hodkovice

Poznámka: vhodné pro absolventy