OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (27-35.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenost s řídícími programy a obsluhou ohraňovacího lisu? Spolehlivost a zodpovědnost je vaše silná stránka? V tom případě hledáme Vás! Zašlete mi svůj životopis!

Připojte se k dynamickému týmu na pozici

Náplň práce

  • Obsluha ohraňovacího lisu
  • Zodpovědnost za manipulaci s materiálem
  • Obsluha jeřábu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Lokalitu: okres Plzeň

Požadujeme

  • SOU v příslušném oboru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxi na ohraňovacím lisu, nebo obdobné pozici
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Ochotu práce ve třísměnném provoze

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Zdeňka Přečková
Jurečkova 18, 702 00 Ostrava

Telefon: +420 775787071

Kód: 53305

Místo práce: Plzeňský kraj