Operátor / ka - pokládka a trasování kabelů

Náplň práce:

- měření délek vývodů kabelů a vodičů- pokládání a trasování kabelů na pracovní stoly- svazování kabelů a vodičů- odizolování kabelů a vodičů pomocí ručního nářadí- značení kabelů a vodičů pomocí štítků a etiket

Požadujeme:

- minimálně odborné vyučení bez maturity (vzdělání elektrotechnického směru výhodou!)- zodpovědný a aktivní přístup k plnění pracovních úkolů- spolehlivost a pečlivost- samostatnost a ochota učit se novým věcem- kladný vztah k práci a manuální zručnost- dobrý zdravotní stav a zrak- praxe či zkušenosti z elektrovýroby jsou pro Vás výhodou

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení a bonusy- stravenkový paušál- práci na hlavní pracovní poměr- JEDNOSMĚNNÝ provoz - pracovní doba po-čt 6:00 - 15:00 hod - krátké pracovní pátky - konec pracovní doby již ve 13:00 hod!- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu- příležitost vhodná i pro čerstvé absolventy- na práci v naší firmě Vás zaškolí naši odborníci- přátelský kolektiv- možnost si napracovat hodiny (placené přesčasy)- nástup možný ihned!

Firma: H a R Komplet, s.r.o.

Kontakt: Kateřina Nechvílová
Lounská 398, 438 01 Žatec

Telefon: +420 776 277 477

Místo práce: Žatec