Operátor ve výrobě

Hledáme výrobní pracovníky pro lisování malých plastových dílců.

Náplň práce:

  • Manipulace s výlisky a jejich uložení do balení
  • Kontrola kvality dílců pohledem dle nastavených pravidel
  • Zaznamenávání odvedené práce

Požadavky:

  • Na vzdělání a jeho oboru nezáleží
  • Praxe není nutná, nabízíme kompletní zaučení
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Manuální zručnost a dobrý zrak (kvůli kontrole výrobků)
  • Ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Co našim zaměstnancům nabízíme:

  • týmové odměny
  • náborový příspěvek 15 000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 1500 Kč /měsíc
  • příspěvek na zdraví 500 Kč /měsíc
  • příplatek za práci ve třísměnném režimu 1000 Kč / měsíc + příplatky za odpolední a noční směnu
  • odměnu za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
  • bonus za odpracované roky a životní jubilea
  • obědy za zvýhodněnou cenu 40 Kč na ranní směně, za ostatní směny stravenky
  • práce v čistém prostředí a ve fajn kolektivu
  • další benefity (volné vstupenky na bazén, firemní akce, pohodlný firemní oděv a obuv atd.)

Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám životopis nebo zavolejte na číslo 702 281 348. Nechce se vám volat ani psát? Nevadí!

Stačí když nás i bez ohlášení navštívíte ve čtvrtek v 15:00 na adrese Tyršova 707, Žirovnice. Každý čtvrtek pořádáme otevřený nábor pro uchazeče. Provedeme Vás společností a představíme nabízené pozice. Nezávazně se podíváte a dozvíte se více informací.

Těšíme se na vás!

Firma: Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Kontakt: Dana HRUBCOVÁ
Tyršova 707, 394 68 Žirovnice

Telefon: 702281348

Místo práce: Žirovnice

Poznámka: vhodné pro absolventy