Operátor ve výrobě baterií + náborový příspěvek 15.000 Kč!!!

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Co vás čeká:

  • práce ve výrobě NiCd průmyslových baterií (obsluha perforačních strojů, bodovek, lisů, výrobních linek)
  • obsluha automatu/poloautomatu
  • třísměnný provoz (noční, odpolední, ranní směny - pondělí až pátek, střídání po týdnu, noční začíná v neděli večer)

Požadujeme:

  • manuálně zručné, pracovité a zodpovědné lidi schopné pracovat v třísměnném provozu
  • základy práce s PC výhodou
  • schopnost týmové spolupráce ale i samostatné práce
  • dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout:

  • plat 30 000 – 40 000 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek ve výši až 15.000,- Kč, z toho 5.000,- Kč už po prvním odpracovaném měsíci!
  • zaučení na jednotlivé operace jedním z kolegů
  • spravedlivé odměňování - zařazování do tarifů na základě certifikací na jednotlivé operace
  • zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, pololetní a roční odměny, příspěvek na penzijní připojištění, akce
  • pro zaměstnance, závodní stravování, víkendové lázeňské pobyty, příplatky nad rámec zákoníku práce, skupinové životní pojištění, nákup akcií TotalEnergies za výhodnou cenu atd.)
  • nástup ihned nebo dohodou
  • práce nejprve na dobu určitou, poté (při oboustranné spokojenosti) na neurčito

Benefity:

  • závodní stravování
  • firemní akce
  • 13. plat
  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • zdravotní volno/sickday
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Místo výkonu: Raškovice 247, okres Frýdek-Místek

Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě se nám ozvěte. V rámci pohovoru se podíváte přímo do výrobních prostor, takže se následně můžete rozhodnout, zda se Vám u nás líbí nebo ne. Těšíme se na Vaše reakce.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Raškovice

Poznámka: vhodné pro absolventy