Operátor ve výrobě - ranní, odpolední směny

Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Pro spolupracující firmu z oblasti potravinářství hledáme nové kolegy na pozici operátor ve výrobě. Pokud jste manuálně zručný a nevadí vám práce na směny, ozvěte se nám.

Náplň práce:

  •     manuální práce se surovinami,
  •     manipulace s břemeny,
  •     vážení surovin dle receptury.

Požadujeme:

  •     manuální zručnost a pečlivost,
  •     zkušenosti s VZV velkou výhodou,
  •     práce na PC,
  •     ochotu pracovat ve směnném režimu (ranní, odpolední, noční - zřídka).

Nabízíme:

  •     závodní stravování,
  •     finanční ohodnocení dle zkušeností + příplatky, cca 30 tis Kč hrubého + odměny.

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Místo práce: Byšice