Operátor/ka výroby automotiv, mzda až 34.000 Kč/měs. (Žďár nad Sázavou)

Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky.
  • Výroba brzdových, palivových a chladicích systémů.
  • Výroba systému pro spouštění a vytahování oken.

Požadujeme:

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Pečlivost, časová flexibilita
  • Schopnost týmové práce
  • Výborný fyzický stav

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti na HPP
  • Hodinová mzda 150 - 170 Kč/hod.
  • Prémie ve výšce 25%
  • Celková mzda od 30.000 – 34.000 Kč/měs.
  • Příplatky podle ZP
  • Zajištěno závodní stravování
  • Zajištěno Ubytovaní
  • Příspěvek na DOPRAVU nebo UBYTOVÁNÍ
  • Nástup IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222Své životopisy zasílejte na e-mail: info@amikov.com

Firma: Amikov job, s.r.o.

Kontakt: Mgr. Monika Hodáňová
Plucárna 3560/1, 69501 Hodonín

Telefon: +420 604 142 829
+420 604 142 829

Místo práce: Žďár na Sázavou